Що потрібно знати?

Як проводиться процедура?

Озонотерапія в нашій клініці передбачає апаратне внутрішньовенне крапельне введення фізіологічного розчину, збагаченого озоном. Його отримують при пропущенні озоно-кисневої суміші через ємність з фізіологічним розчином, безпосередньо перед самою процедурою. Час проведення до 30 хвилин, а по закінченню ще 15-20 хвилин пацієнт повинен залишатися в стані спокою. Частота сеансів та їхня кількість залежить від клінічної картини захворювання, отриманого медикаментозного лікування та індивідуальної чутливості до терапії.

1

Які показання до процедури?

Захворюваннях інфекційної природи, в тому числі викликаних бактеріями, вірусами і грибками, лікування пневмоній, бронхітів, синуситів, венеричних хвороб, хвороби імунної системи, в тому числі алергічних реакцій, синдрому хронічної втоми, ендокринних захворювань, включаючи цукровий діабет, ожиріння, травмах і хворобах суглобів (подагра, артрити і т.д.), патологіях сечостатевої системи (нефрит, цистити, уретрити), офтальмологічних захворюваннях (атрофія зорового нерва, кон'юнктивіт), лікування хвороб шлунково-кишкового тракту, гінекологічній, дерматологічній та косметологічної сфери (висип, зморшки, целюліт), хворобах, що викликають порушення кровообігу, включаючи атеросклероз, гіпертонію і т.д.

2

Які протипоказання до процедури?

Кровотечі, нещодавно перенесений інфаркт, гострий панкреатит, підвищенна функція щитовидної залози, знижений рівень цукру, епілепсія і судорожний синдром, високий внутрішньочерепний тиск, гострі психози в період загострення будь-якої етіології, онкологічні захворювання.

3

Перелік послуг

Перелік послуг - Озонотерапія
Послуги
1 ПОСЛУГА БУДЕ ДОСТУПНА НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ

Ключові переваги

Орієнтація на потреби
пацієнтів

Кваліфікований
медичний персонал

Нове та сучасне
обладнання

Доступні ціни
для кожного

Прийом за записом,
без черг і очікувань

Зручне
розташування