Що потрібно знати?

Як проходить процедура пресотерапії ?

Процедура пресотерапії є безболісною і полягає у видаленні застою лімфи з організму. Лімфодренаж здійснюється за допомогою спеціального костюма, який складається із 20 незалежних зон, що стискає частини тіла за рахунок подачі в нього повітря. Пневмомассаж підсилює обмін речовин в жирових тканинах, м'язах, покращує циркуляцію крові, очищає і підживлює лімфою шкірний шар. Апаратний лімфодренажний масаж активно впливає на лімфатичну систему людини, сприяє виведенню зайвої рідини, а також токсинів з організму.

1

Які показання та ефект від процедури ?

Спазми в ногах, хронічна втома ніг, наявність целюліту, набряки, зайва вага, венозна недостатність хронічного типу, зниження еластичності шкіри, профілактика старіння шкіри, зниження імунітету, реабілітація після операцій, діабетична ангіопатія, подагра, безсоння, спайкові процеси черевної порожнини. Ефекти: виводить з організму надлишки рідини і шкідливі токсичні речовини, відновлює водний баланс( що пояснюється нормалізацією циркуляції лімфи і міжклітинної рідини), поліпшує венозний кровообіг, активізує обмінні процеси в клітинах шкіри і жирових клітинах(стимулює рецептори клітини, що відповідальні за розщеплення жиру). Рекомендований курс лікування становить 10-15 процедур з перервою в 2-3 дні між сеансами.

2

Які протипоказання до процедури ?

Вагітність і період менструального циклу, цукровий діабет, нещодавно перенесений тромбоз, ниркова недостатність, порушення цілісності шкірних покривів і гнійні висипання, наявність пухлин, незагоєні переломи.

3

Перелік послуг

Перелік послуг - ПРЕСОТЕРАПІЯ ТІЛА
(апаратний лімфодренаж)
Послуги
1 Пресотерапія (сеанс)   200 грн. 150 грн.
2 Міостимуляція (сеанс)   170 грн. 120 грн.
3 Інфрачервоний підігрів + пресотерапія (сеанс)   230 грн. 180 грн.
4 Пресотерапія + міостимуляція + інфрачервоний підігрів (сеанс)   300 грн. 250 грн.

Ключові переваги

Орієнтація на потреби
пацієнтів

Кваліфікований
медичний персонал

Нове та сучасне
обладнання

Доступні ціни
для кожного

Прийом за записом,
без черг і очікувань

Зручне
розташування