Slider

Що потрібно знати?

Кому важлива програма?

• Пацієнтам, які довго хворіли на COVID-19; • Пацієнтам, у яких був безсимптомний і легкий перебіг COVID-19; • Пацієнтам, що мають ускладнення після COVID-19 або хочуть їх попередити, при наявності супутніх захворювань (цукровий діабет, артеріальна гіпертензія, надмірна вага і т.д.), особам з «пост COVID синдромом», що супроводжується тривалим кашлем або задишкою, особам з тривалим перебігом поствірусної астенії.

1

Що включає програма?

Клінічні дослідження: (аналіз крові на антитіла до імуноглобулінів IgG COVID-19, аналізи на згортання крові і тромбоцити, ниркові та печінкові проби); інструментальні дослідження ( ЕКГ, УЗД легень); консультація і рекомендації лікаря після готовності результатів обстеження, при необхідності отримаєте індивідуальний план фізичної реабілітації.

2

Який результат?

Швидке обстеження і встановлення ймовірного відхилення в роботі дихальної, імунної, серцево-судинної систем та розробка плану реабілітації, з метою підвищення припливу сил та життєвої енергії, активності і тонусу, повне повернення до звичного життя.

3

Перелік послуг

Перелік послуг - КОМПЛЕКСНА ПРОГРАМА ОЦІНКИ ЗДОРОВ’Я ПІСЛЯ Covid-19 (Coronavirus)
Послуги
1 КОМПЛЕКСНА ПРОГРАМА ОЦІНКИ ЗДОРОВ'Я ПІСЛЯ COVID-19 (Coronavirus) Первинний огляд терапевта, клінічні дослідження (аналіз крові на антитіла імуноглобулінів IgG COVID-19, аналізи на згортання крові і тромбоцити, ниркові та печінкові проби), УЗД легень, ЕКГ, повторна консультація та рекомендації лікаря після готовності результатів обстеження, при необхідності буде складений індивідуальний план фізичної реабілітації з урахуванням супутніх захворювань.   1400 грн. 1250 грн.

Ключові переваги

Орієнтація на потреби
пацієнтів

Кваліфікований
медичний персонал

Нове та сучасне
обладнання

Доступні ціни
для кожного

Прийом за записом,
без черг і очікувань

Зручне
розташування