previous arrow
next arrow
Slider

Що потрібно знати?

Як проходить консультація логопеда-дефектолога?

Заняття з дитиною проходять у формі гри, з використанням дидактичних матеріалів та логопедичних вправ. Для того, щоб корекція була максимально ефективною, під час складання програми занять враховуються сильні сторони дитини, зони її розвитку. В разі потреби спеціаліст виконує логопедичний масаж, регулярно оцінює прогрес та вносить корективи в програму занять.

1

Кому рекомендовано послуги логопеда ?

Дітям і підліткам у віці від 2 до18 років : затримка мовного розвитку (ЗМР), затримка психомовленнєвого розвитку (ЗПМР), розлади аутистичного спектру (РАС), розлади дефіциту уваги та гіперактивності (РДУГ), дислексія, дисграфія, фонетико-фонематичне недорозвинення мовлення (ФФНМ), загальне недорозвинення мовлення (ЗНМ), дислалія, дизартрія,заїкання. ДОРОСЛИМ: із заїканням та порушеннями звуковимови.

2

Який результат роботи з логопедом?

Щоб отримати позитивний результат, зі своєї сторони, ми застосовуємо мультидисциплінарний підхід, розробляємо індивідуальну програму на основі якісної діагностики, яка враховує особливості конкретної дитини. Щоб розвинути або зкоригувати мовленнєві навички, заняття повинні бути регулярними. Ми рекомендуємо не менше 2 занять на тиждень. Тривалість корекції залежить від багатьох факторів: віку, складності випадку, готовності батьків співпрацювати та виконувати рекомендації логопеда вдома.

3

Перелік послуг

Перелік послуг - Логопед-дефектолог
Послуги
1 Консультація логопеда-дефектолога (30 хв)   350 грн. 300 грн.
2 Індивідуальне заняття (30 хв)   300 грн. 250 грн.

Ключові переваги

Орієнтація на потреби
пацієнтів

Кваліфікований
медичний персонал

Нове та сучасне
обладнання

Доступні ціни
для кожного

Прийом за записом,
без черг і очікувань

Зручне
розташування