previous arrow
next arrow
Slider

Що потрібно знати?

Як проходить консультація?

На першій зустрічі психолог знайомиться з дитиною і батьками разом, а потім займається з дитиною. Заняття починається в легкій ігровій формі: фахівець із дитиною грають і знайомляться, спілкуються, протягом заняття психолог використовує різні підходи ігрової і арт-терапії, засновані на наукових методах психодіагностики, щоб краще зрозуміти дитину і налаштувати її на співпрацю. Робота з психологом – це не разовий похід в лікарню, це тривалий процес, до якого залучені і дитина, і фахівець, і батьки, а слідувати рекомендаціям потрібно не тільки в кабінеті у психолога, а і вдома. Після кожних трьох-п'яти дитячих консультацій прийнято робити одну консультацію з батьками – адже від них в першу чергу залежить психологічний стан і розвиток дитини.

1

Коли варто звернутись до психолога?

ПСИХОЛОГ ДЛЯ ДИТИНИ з 3 до10 років необхідний, якщо: дитина неадекватно реагує на різні ситуації, б'ється, кусається, агресивно ставиться до однолітків; не слухається, все робить батькам «на зло»; неспокійна, погано спить, плаче уві сні, прокидається без причини; у малюка спостерігається заїкання, нервовий тік, енурез. У ПІДЛІТКОВОМУ ВІЦІ, ЯКЩО ДИТИНА: не має бажання вчитися, не слухає нікого; замкнена, ні з ким не спілкується, не знаходить спільної мови з однокласниками, однолітками; у дитини спостерігається апатія та хронічна втома, ознаки депресії; дратівлива, виявляє фізичну або вербальну агресію.

2

Який результат роботи дитячого психолога?

Дитячий психолог допоможе дитині стати впевненим, уважним, легко спілкуватися з іншими дітьми, навчить як впоратися зі складними ситуаціями, знайти правильні рішення в питаннях взаєморозуміння в родині, налагодити стосунки між дітьми та батьками, й пояснить саме головне – це відчувати себе щасливим !

3

Перелік послуг

Перелік послуг - Дитячий психолог
Послуги
1 Консультація дитячого психолога (40хв)   350 грн. 300 грн.
2 Повторна консультація і кожна наступна   300 грн. 250 грн.
3 Виїздна консультація дитячого психолога   450 грн. 400 грн.
4 Повторна виїздна консультація і кожна наступна   400 грн. 350 грн.

Ключові переваги

Орієнтація на потреби
пацієнтів

Кваліфікований
медичний персонал

Нове та сучасне
обладнання

Доступні ціни
для кожного

Прийом за записом,
без черг і очікувань

Зручне
розташування