Що потрібно знати?

Що потрібно знати перед здачею аналізів ?

При здачі крові на глюкозу, на додаток до основних вимог підготовки до аналізів, не можна: чистити зуби, жувати жувальну гумку, вживати ранковий чай / каву (навіть без цукру), лікарські препарати (контрацептиви, сечогінні засоби і ін.). Якщо скасувати ліки неможливо, обов'язково попередити лікаря.

1

Що потрібно для візиту в лабораторію ?

Проводиться тільки при наявності попередніх результатів визначення глюкози натще, без навантаження. Вміст глюкози в плазмі крові визначають натщесерце (10-14 годин нічного голодування) і через 2 години після навантаження глюкозою. Не рекомендується проводити дослідження після і під час стресових впливів, після операцій і пологів, при запальних процесах, алкогольному цирозі печінки, гепатитах, під час менструацій, при захворюваннях шлунково-кишкового тракту з порушенням всмоктування глюкози. Перед проведенням тесту необхідно виключити лікувальні процедури і прийом ліків (адреналіну, глюкокортикоїдів, контрацептивів, кофеїну, сечогінних тіазидного ряду, психотропних засобів і антидепресантів). При концентрації глюкози 6,7 ммоль / л і більше тест вважається позитивним, в цьому випадку проводять стандартний 2-х годинний пероральний глюкозотолерантний тест. Вагітним (термін 24-28 тижнів) рекомендують проводити одногодинний тест толерантності до глюкози. При проведенні одногодинного тесту прийом їжі напередодні дослідження можна не виключати, але після перорального прийому 75 г глюкози жінка не буде їсти протягом 1 години, аж до забору венозної крові. Тим вагітним, у яких найближчі родичі страждали на цукровий діабет, у кого має місце наявність цукру в сечі, які страждають ожирінням або при наявності під час попередньої вагітності гестаційного цукрового діабету, макросоміі (крупного плоду - рекомендовано проводити скринінг на більш ранніх термінах (16-20 тижнів).

2

Що означає мій результат ?

Результат аналізів не є діагнозом! Кваліфіковано розшифрувати результати аналізів може Ваш лікуючий лікар або фахівці нашої клініки, і тільки вони можуть зробити висновки за результатами ваших досліджень або поставити діагноз, спираючись на повний анамнез (всю картину хвороби) з урахуванням отриманих результатів аналізів.

3

Перелік послуг

Перелік послуг - Глюкоза, метаболіти вуглеводного обміну та пов’язані з ними гормони
Лабораторні дослідження
1 Глікований гемоглобін HbA1c (1 роб.день)   220 грн. 198 грн.
2 Глюкоза крові (1 роб.день)   140 грн. 121 грн.
3 Глюкоза в капілярній крові (1 роб.день)   140 грн. 121 грн.
4 Індекс HOMA (в т.ч.глюкоза, інсулін крові) (1 роб.день)   280 грн. 264 грн.
5 Інсулін (1 роб.день)   210 грн. 192.5 грн.
6 Лептин (3 роб.дня)   500 грн. 473 грн.
7 С-пептид (1 роб.день)   220 грн. 198 грн.
8 Тест толерантності до глюкози (дворазове визначення) (1 роб.день)   260 грн. 242 грн.
9 Тест толерантності до глюкози (триразове визначення) (1 роб.день)   260 грн. 242 грн.
10 Фруктозамін (глікований альбумін) ( 1 роб.день)   190 грн. 170.5 грн.

Ключові переваги

Орієнтація на потреби
пацієнтів

Кваліфікований
медичний персонал

Нове та сучасне
обладнання

Доступні ціни
для кожного

Прийом за записом,
без черг і очікувань

Зручне
розташування